Jdi na obsah Jdi na menu
 


Počasí přálo, našel se jeden pěkný slunečný den mezi deštivými, přijelo 21 trojic, hrálo se ve skupinách. Tým Milan-Šárka-Klára ve skupině s pěti týmy, Béda-Olina-Jirka Žampach ve skupině se šesti týmy.

Milan-Šárka-Klára
V 1. utkání Demčíkovi-Fitzner se chvíli držíme ale přesné placování soupeře je nad naše síly. Nakonec 6:13.
P.I.Valenzovi-Mužík nám moc šancí nedávají a tak jsme rádi za každý bod, 2:13.
Gorroňo-M.Vavrovič-Šáfr jsou stále o krok před námi a my nevíme, jak na ně. Naštěstí v jejich týmu začala vnitřní rozkladná reakce a tak se nakonec štěstí přiklonilo k nám, 11:13.
První hra P.Kocourek-Suchomelovi a poslední koulí jim daruji bod. Jak by se na konci hodil. Pak se vezeme až do stavu 0:8, nabíráme dech a vyrovnáváme na 9:9. Máme obrovskou šanci dohazovat na vítězství ale selhali jsme. I v poslední hře máme početní převahu koulí ale nepodařilo se nám tu jejich jedinou vyrazit a tak 12:13.
Končíme ve skupině na 4. místě a doprovodný turnaj již nehrajeme. Moc týmů asi stejně nebude a dnes už nám to stačilo. Navíc se bojíme, že nám upadne výfuk u auta a tak jedeme raději domů za světla. Nakonec před Paceřákem skutečně upadl ale v pohodě jsme dojeli i bez něj.

Béda-Olina-Jirka
10:13 Honza Karbulka-L.S.Mandíková
13:2 Muzikantová-Hampeková-Mouchová
13:6 Malá-Felčárek-Husák
13:5 Jirkovský-Radoušová-Špitálský
13:6 Tymešovi-Chalupa

Jasný postup do finálové osmičky. V boji o postup do semifinále prohrávají 6:13 s pozdějšími vítězi turnaje Skála-Lapihuska-Petracchi. Další zápas je vítězný, 13:5 Brázda-Bílek-Bartoš.

Hra se protahuje, je zima a tma a tak se na boj o páté místo už není chuť čekat. Takže nakonec pěkné 6. místo a první letošní trochu lepší body.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář